Graphic Designer

 

Jestem grafikiem z ponad 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu różnych form reklamy wizualnej. Ukończyłam studia z zakresu grafiki i specjalizuję się w projektowaniu identyfikacji wizualnej, grafiki reklamowej i wszelkich materiałów przeznaczonych do druku oraz internetu.

Jeśli potrzebujesz wykreować wizerunek swojej marki, chcesz dotrzeć do swoich klientów lub przedstawić swoją ofertę, pomogę Ci.

Sabina Wyszka

Graphic Designer/Owner

Adobe: Illustrator, In Design, Photoshop; Figma, Canva;  Identyfikacja Wizualna, Poligrafia; Wordpress, WooCommerce, Social Media

Dlaczego warto wybrać moje usługi?

Wykształcenie plastyczne

Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie o specjalności Grafika na Wydziale Artystyczno-Pedagogicznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Posiadam zdolności plastyczne i wyczucie estetyki oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną.

15 lat doświadczenia

Uparcie podążam wyznaczoną ścieżką zawodową, ciągle wzbogacam i aktualizuję swoją wiedzę z zakresu grafiki.  Posiadam ogromne doświadczenie w pracy z drukarniami, wydawnictwami, agencjami reklamowymi oraz klientem indywidualnym i biznesowym. Pracuję w wielu programach graficznych, głównie z pakietu Adobe (Illustrator, In Design, Photoshop), Figma, Corel Draw. Posługuję się również platformą WordPress do tworzenia stron internetowych.

Grafika to moja pasja

Uwielbiam tworzyć. Grafika komputerowa to moja pasja, którą stale rozwijam. 

Jak przebiega realizacja Twojego zamówienia?

To proste! Zobacz jak łatwo zrealizujesz swoje zamówienie w 3 krokach!

Prześlij materiały

Wyślij teksty, które chcesz umieścić w swoim projekcie. 

Jeśli chcesz w projekcie umieścić własne zdjęcia, wyślij je do mnie e-mailem. Zdjęcia powinny mieć rozdzielczość 300 dpi w skali 1:1 dla grafik przeznaczonych do druku; 72 dpi, w skali 1:1 dla grafik przeznaczonych do publikacji w internecie. Możesz również zamówić projekt bez wysyłania zdjęć. Dobiorę odpowiednie zdjęcia do Twojego projektu z bazy.

W następnym kroku otrzymasz ode mnie informację zwrotną z wyceną projektu i przewidywanym terminem realizacji

Jeśli wycena i termin realizacji Ci odpowiada przechodzimy do kolejnego etapu.

 

Kreacja

Zanim zabiorę się do projektowania graficznego, upewniam się, że wszystkie elementy są skompletowane. Na tym etapie dokonuję również wyszukiwania zdjęć do Twojego projektu, skupiam się na ich obróbce graficznej oraz sprawdzam ich zgodność z wymaganiami drukarni lub z standardami internetowymi.

Czyli właściwe projektowanie graficzne. Twój projekt podlega obróbce graficznej. Dobierane są kolory i kroje pisma. Tworzona jest kompozycja i szata graficzna.

Otrzymujesz na maila plik podglądowy Twojego projektu.

Zgłaszasz swoje uwagi i ostatecznie dopracowujemy wspólnie projekt. Jeśli projekt cię w pełni zadowala praca trafia do etapu produkcyjnego.

Produkcja

Przygotowuję zaakceptowany projekt zgodnie ze specyfikacją techniczną drukarni lub technicznymi wymaganiami internetu.

Otrzymujesz drogą elektroniczną pliki produkcyjne:

    • druk (plik pdf.)
    • logo (pakiet plików: ai., pdf., jpg., psd., pdf.), Podstawowa Księga Znaku
    • digital (pakiet plików: jpg., psd., png.,)

Jeśli zdecydujesz, że chcesz wydrukować swój projekt, możesz skorzystać z naszej oferty druku. 

Jeśli zaakceptowałeś projekt strony internetowej, etap produkcyjny będzie polegał na wdrażaniu szablonu do WordPressa. 

Zamów projekt

Jak zamówić projekt? To proste! Napisz do nas wiadomość z opisem tego, czego potrzebujesz. Wykonamy dla Ciebie darmową wycenę, doradzimy i wypracujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie