Strony internetowe

Serwis internetowy to potężne narzędzie komunikowania się z Twoim klientem.

Bez względu na to jaką działalność wykonujesz, czy oferujesz usługi czy prowadzisz sprzedaż internetową, Twoja strona www to miejsce, do którego trafiają Twoi Potencjalni Klienci w pierwszej kolejności. Dlatego tak ważne jest, aby  Twoja strona firmowa była przyjazna dla użytkownika, czytelna w swoim przekazie i funkcjonalna. 

Twoja strona internetowa to Twoja wizytówka. Postaw na estetykę i funkcjonalność!

Zamów stronę www

Responsywne strony

Responsywna strona czyli jaka?

Nie jest tajemnicą, że większość informacji wyszukujemy za pomocą smartfona.To właśnie te urządzenia służą nam codziennie do komunikowania się w bardzo szerokim zakresie. 

Technologia stron internetowych wpisuje się w ten trend z technologią responsywną. Co to oznacza? To oznacza, że Twoja strona internetowa będzie dopasowywała wyświetlanie treści do różnej wielkości ekranów od tych największych jak ekran monitora, do tych najmniejszych ekranów smartfona. Czyż nie wspaniale?

Personalizowana grafika

Oprawa graficzna ma znaczenie!

Udowodniono, że jesteśmy w stanie zapamiętać 80% informacji, którą widzimy, a tylko 20% informacji, którą przeczytamy. Dlatego tak ważne jest, żeby grafika strony internetowej była profesjonalnie wykreowana i zachęcała do interakcji. Zamawiając u nas masz pewność, że powierzasz swój wizerunek profesjonalnym grafikom z artystycznym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem.

 

System zarządzania treścią

Content Management System

czyli system zarządzania treścią. Nasze strony są oparte na WordPressie dzięki czemu możesz w przyszłości samodzielnie zarządzać treścią  na Twojej witrynie. Możesz dodawać strony, edytować wpisy, wymieniać zdjęcia, itp.  Zamawiając u nas stronę www otrzymujesz zupełnie za darmo szkolenie w zakresie zarządzania stroną internetową.

Darmowa domena i wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

By Twoja strona internetowa zaistniała w przestrzeni internetowej potrzebne jest miejsce, w którym ją umieścisz oraz adres. Potrzebujesz więc domeny oraz hostingu, który będzie obsługiwał Twoją witrynę. Zamawiając u nas stronę internetową otrzymujesz wsparcie w zakresie doboru przestrzeni hostingowej oraz wyborze domeny.

Przykładowe realizacje

WordPress & WooCommerce

Strona zaprojektowana dla portalu 4mindup.com

Portal poświęcony tematyce rozwoju osobistego, połączony ze sprzedażą asortymentu ściśle związanego z tą tematyką.

Strona super! Dziękuję

4MindUp

Gabriel Cebrat

WordPress

Strona zaprojektowana dla firmy 4 Industry Solutions

Jestem pod ogromnym wrażeniem wykonywania oferowanych usług. Zarówno podczas realizacji zleceń z zakresu grafiki reklamowej jak i tworzenia stron internetowych. Profesjonalizm, rzetelność, wsparcie oraz świetnie doradztwo.

4 Industry Solutions

Paweł Michałek

Zamów stronę internetową

To proste! Napisz do nas wiadomość z opisem tego, czego potrzebujesz. Wykonamy dla Ciebie darmową wycenę, doradzimy i wypracujemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Zamów